HIF3F-26PA-2.54DSA(71)
MFR.Part #
HIF3F-26PA-2.54DSA(71)
JLCPCB Part #
C17554465
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 13 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 26P 2x13P Brass Through Hole Tin Plugin Wire To Board Connector ROHS