HIF3F-16PA-2.54DSA(71)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
HIF3F-16PA-2.54DSA(71)
JLCPCB Part #
C7604228
Package
Plugin
Description
13.9mm 16P 1A 2 2.54mm 200V 2x8P 8 Black Brass PBT Through Hole UL94V-0 插件 Wire To Board Connector ROHS