DF57H-5P-1.2V(21)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF57H-5P-1.2V(21)
JLCPCB Part #
C597950
Package
SMD,P=1.2mm
Description
1 1.2mm 100V 1x5P 3A 5 5P Brass LCP Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD,P=1.2mm Wire To Board Connector ROHS