DF13-2P-1.25V(76)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF13-2P-1.25V(76)
JLCPCB Part #
C17502291
Package
SMD
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x2P 2 2P Brass Gold PA Surface Mount,Vertical UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS