A20020130-16PB2114-H43C28
MFR.Part #
A20020130-16PB2114-H43C28
JLCPCB Part #
C50767098
Package
Plugin,P=2mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5A 16P 2 2mm 2mm 4.3mm 500V Square Hole Through Hole Top 插件,P=2mm Female Headers ROHS