DA381-241C1-5PG213
Extended
Manufacturer
HMTCONN
MFR.Part #
DA381-241C1-5PG213
JLCPCB Part #
C42418106
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 3.81mm 300V 5 5P 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS