HLK-10LD12
MFR.Part #
HLK-10LD12
JLCPCB Part #
C54450897
Package
插件,40.1x25.5mm
Description
-40℃~+85℃ 0.15W 1.03A 100V~430V 10W 120mVp-p 12V 24.9mm 25.4mm 3kV 40mm 85VAC~305VAC AC/DC-DC 插件,40.1x25.5mm AC-DC Power Modules ROHS