HLK-10M24BL
MFR.Part #
HLK-10M24BL
JLCPCB Part #
C54450915
Package
插件,47.5x28.5mm
Description
-25℃~+60℃ 10W 120V~350V 150mVp-p 22mm 24V 28.5mm 3kV 47.5mm 480mA 85VAC~265VAC AC/DC-DC 插件,47.5x28.5mm AC-DC Power Modules ROHS