HLK-10LD05
MFR.Part #
HLK-10LD05
JLCPCB Part #
C54450895
Package
插件,40.1x25.5mm
Description
-40℃~+85℃ 0.15W 100V~430V 10W 120mVp-p 2.2A 24.9mm 25.4mm 3kV 40mm 5V 85VAC~305VAC AC/DC-DC 插件,40.1x25.5mm AC-DC Power Modules ROHS