EHGA224M025E12BC
Extended
Manufacturer
HEAO
MFR.Part #
EHGA224M025E12BC
JLCPCB Part #
C394252
Package
Plugin,D6xL12mm
Description
12mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 25V 6mm ±20% 插件,D6xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS