EHRL333M100F12BC
Extended
Manufacturer
HEAO
MFR.Part #
EHRL333M100F12BC
JLCPCB Part #
C394248
Package
Plugin
Description
100V 3.5mm 33uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS