EHGS332M500F12BC
MFR.Part #
EHGS332M500F12BC
JLCPCB Part #
C385250
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
12mm 2000hrs@105℃ 3.3uF 3.5mm 500V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS