EHLH822V400G13MT
Extended
Manufacturer
HEAO
MFR.Part #
EHLH822V400G13MT
JLCPCB Part #
C427065
Package
SMD,D10xL13mm
Description
-10%~+20% -25℃~+105℃ 10mm 13mm 400V 8.2uF 8000hrs@105℃ SMD,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS