EHGS104M050F12BC
MFR.Part #
EHGS104M050F12BC
JLCPCB Part #
C394247
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
100uF 12mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 50V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS