HSC30-24D12N
Extended
Manufacturer
HASAI
MFR.Part #
HSC30-24D12N
JLCPCB Part #
C3151961
Package
Plugin
Description
1.5kV 18V~36V 2 30W 85%~87% Short Circuit Protection、Over Current Protection ±1.25A ±12V 插件 Isolated Power Modules ROHS