HSBX10-24S12
MFR.Part #
HSBX10-24S12
JLCPCB Part #
C6708477
Description
1 1.5kV 10W 12V 833mA 88%~90% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection DIP-6 Isolated Power Modules ROHS