HSA20-24S24W
Extended
Manufacturer
HASAI
MFR.Part #
HSA20-24S24W
JLCPCB Part #
C7469016
Package
Plugin,50.8x25.4x11.8mm
Description
1 20W 24V 833mA 89%~91% 9V~36V 插件,50.8x25.4x11.8mm Isolated Power Modules ROHS