HSA10-110S15
Extended
Manufacturer
HASAI
MFR.Part #
HSA10-110S15
JLCPCB Part #
C3151928
Package
Plugin
Description
1 1.5kV 15V 670mA 72V~144V 81%~83% Short Circuit Protection、Over Current Protection 插件 Isolated Power Modules ROHS