HSP15-220D08W
Extended
Manufacturer
HASAI
MFR.Part #
HSP15-220D08W
JLCPCB Part #
C20616454
Package
Plugin,62x45mm
Description
15W 2 2.5kV 85VAC~265VAC 930mA AC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection ±8V 插件,62x45mm AC-DC Power Modules ROHS