G5S06506AT
MFR.Part #
G5S06506AT
JLCPCB Part #
C5644788
Package
TO-220AC
Description
-55℃~+175℃ 1.5V@6A 24.5A 50uA@650V 650V 90A TO-220AC SiC Diodes ROHS