G5S06510AT
Extended
Manufacturer
GPT
MFR.Part #
G5S06510AT
JLCPCB Part #
C6866265
Package
TO-220AC
Description
1.5V@10A 36A 50uA@650V 650V TO-220AC SiC Diodes ROHS