G5S06506DT
MFR.Part #
G5S06506DT
JLCPCB Part #
C6625755
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1.5V@6A 24A 50uA@650V 650V 90A TO-263 SiC Diodes ROHS