G3S06504B
MFR.Part #
G3S06504B
JLCPCB Part #
C7280775
Package
TO-247AB
Description
1 Pair Common Cathode 1.7V@4A 50uA@650V 650V 9A TO-247AB SiC Diodes ROHS