G3S12015H
Extended
Manufacturer
GPT
MFR.Part #
G3S12015H
JLCPCB Part #
C7280777
Package
TO-220F
Description
1.2kV 1.7V@15A 21A 50uA@1200V TO-220F SiC Diodes ROHS