G3S12005D
Extended
Manufacturer
GPT
MFR.Part #
G3S12005D
JLCPCB Part #
C6866197
Package
TO-263
Description
1.2kV 1.7V@5A 34A 50uA@1200V TO-263 SiC Diodes ROHS