G5S12008D
MFR.Part #
G5S12008D
JLCPCB Part #
C20188983
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1.2kV 1.7V@8A 50uA@1200V 80A 8A TO-263 SiC Diodes ROHS