CDBJFSC101200-G
MFR.Part #
CDBJFSC101200-G
JLCPCB Part #
C6139037
Package
TO-220F
Description
-55℃~+175℃ 1.2kV 1.7V@10A 100A 100uA@1200V 10A TO-220F SiC Diodes ROHS