GSP002W-3.5-02P-11-00A(H)
MFR.Part #
GSP002W-3.5-02P-11-00A(H)
JLCPCB Part #
C5223811
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~1.5 1 16~28 1x2P 2 2P 3.5mm 300V 8A Green Male Plug Screw Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS