GSP002B-3.81-08P-11-00A(H)
MFR.Part #
GSP002B-3.81-08P-11-00A(H)
JLCPCB Part #
C5223866
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x8P 3.81mm 300V 8 8A 8P Green Hinged (Snap On) Male Plug Reverse Horizontal Termination P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS