GSP002AW-3.5-02P-11-00A(H)
MFR.Part #
GSP002AW-3.5-02P-11-00A(H)
JLCPCB Part #
C5223839
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2 2P 3.5mm 300V 8A Green Hinged (Snap On) Horizontal Termination Male Plug P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS