GS007S-7.5-02P-11-00A(H)
MFR.Part #
GS007S-7.5-02P-11-00A(H)
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 18A 1x2P 2 2.5 2P 450V 7.5mm Green 插件,P=7.5mm Screw Terminal Blocks ROHS