RSP05J15R0A750NH
Extended
Manufacturer
Futaba Elec
MFR.Part #
RSP05J15R0A750NH
JLCPCB Part #
C7544731
Package
Plugin,D5.5xL16mm
Description
15Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D5.5xL16mm Through Hole Resistors ROHS