NWS02JR750A520NH
MFR.Part #
NWS02JR750A520NH
JLCPCB Part #
C7544709
Package
Plugin,D4.5xL12mm
Description
2W 750mΩ Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ Plugin,D4.5xL12mm Through Hole Resistors ROHS