283-470-RC
MFR.Part #
283-470-RC
JLCPCB Part #
C3546596
Description
-55℃~+235℃ 3W 470Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL16mm Through Hole Resistors ROHS