262-110-RC
Extended
Manufacturer
Xicon
MFR.Part #
262-110-RC
JLCPCB Part #
C3422763
Package
Plugin,D5.5xL16mm
Description
-55℃~+235℃ 110Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL16mm Through Hole Resistors ROHS