ON75G5E-R65
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
ON75G5E-R65
JLCPCB Part #
C3361565
Package
Plugin,D5.5xL16mm
Description
2W 7.5Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL16mm Through Hole Resistors ROHS