FRL2512FR160TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRL2512FR160TS
JLCPCB Part #
C51048246
Package
2512
Description
160mΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS