FRQ0603F1801TS
MFR.Part #
FRQ0603F1801TS
JLCPCB Part #
C51048243
Description
1.8kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS