FRC1812J362 TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC1812J362 TS
JLCPCB Part #
C2974083
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS