FRC0805F3300TS
MFR.Part #
FRC0805F3300TS
JLCPCB Part #
C2930157
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS