FRC0805F3901TS
MFR.Part #
FRC0805F3901TS
JLCPCB Part #
C2907252
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS