GCM4520-231-2P-T
MFR.Part #
GCM4520-231-2P-T
JLCPCB Part #
C53100715
Package
SMD-4P,4.6x2mm
Description
-30℃~+100℃ 10MΩ 125V 2 2.8A 230Ω@100MHz 45mΩ SMD-4P,4.6x2mm Common Mode Filters ROHS