GCM4520-901-2P-T
MFR.Part #
GCM4520-901-2P-T
JLCPCB Part #
C53100719
Package
SMD-4P,4.6x2mm
Description
-30℃~+100℃ 10MΩ 125V 2 2A 60mΩ 900Ω@100MHz SMD-4P,4.6x2mm Common Mode Filters ROHS