FC-ALX 6050D-5R6MT
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
FC-ALX 6050D-5R6MT
JLCPCB Part #
C5370924
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
10.5A 13.5mΩ 5.6uH 9.2A Molded Inductor ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS