FC-SLF0502-501YL
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
FC-SLF0502-501YL
JLCPCB Part #
C18164937
Package
SMD-4P,5x5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.1uH 10MΩ 2 30mΩ 500Ω@60MHz 80V SMD-4P,5x5mm Common Mode Filters ROHS