FC-DR2W1016-6R8M
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
FC-DR2W1016-6R8M
JLCPCB Part #
C28314500
Package
Plugin,D12xL18mm
Description
10A 13A 15mΩ 6.8uH Flat Wire Inductor ±20% Plugin,D12xL18mm Power Inductors ROHS