FC-ALX 5030D-1R2MT
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
FC-ALX 5030D-1R2MT
JLCPCB Part #
C5370908
Package
SMD,5.3x5.1mm
Description
1.2uH 12.5A 13.8A 6.8mΩ Molded Inductor ±20% SMD,5.3x5.1mm Power Inductors ROHS