FC-SCM1040-150M-LF
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
FC-SCM1040-150M-LF
JLCPCB Part #
C5370902
Package
SMD
Description
-40℃~+125℃ 15uH 2 5.5A 500V 75mΩ SMD Common Mode Filters ROHS