FCH8050-330M
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
FCH8050-330M
JLCPCB Part #
C20415544
Package
SMD,9.2x8mm
Description
112mΩ 2A 33uH 4A Molded Inductor ±20% SMD,9.2x8mm Power Inductors ROHS