FC-ALX6020D-1R1MT
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
FC-ALX6020D-1R1MT
JLCPCB Part #
C5370916
Package
SMD,6.4x6.6mm
Description
1.1uH 13.2A 15.5A 8.8mΩ Molded Inductor ±20% SMD,6.4x6.6mm Power Inductors ROHS